Firma MAG-RYŚ powstała 15.10.1992r.

Dwudziestoletnie wówczas doświadczenie zawodowe Właściciela - Ryszarda Urbańskiego pomogło skutecznie wejść na rynek producentów form i narzędzi.

Dzięki ciężkiej pracy i determinacji firma stopniowo rozwijała się. Rozbudowany został warsztat, zakupiono najwyższej klasy maszyny numeryczne.

Terminowość, sumienność, fachowość oraz wysoka jakość usług pozwoliła stworzyć stałe więzi z naszymi klientami w kraju i zagranicą.

Proponujemy własne rozwiązania oparte na naszych doświadczeniach oraz umiejętnościach konstruktorów. Nie obawiamy się także innowacji technicznych.

Jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie potrzeby naszych klientów - od pomysłu, poprzez projekt, aż do ostatecznej formy.

Nowoczesny park maszynowy znajdujący się na 2 halach produkcyjnych o łącznej powierzchni 2000m˛ jest stale powiększany o nowe maszyny i technologie, a ogromne doświadczenie i fachowa załoga to atuty, które wyróżniają nas na rynku.

Najważniejszym celem firmy jest dostarczanie wyrobu, który gwarantuje jakość oraz spełnia wymagania i oczekiwania klienta

("Polityka Jakości")

Od dnia 06.06.2006 roku firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z wymogami normy PN-EN 9001:2009.